Εμφάνιση αναρτήσεων με ετικέτα ΕΚΛΟΓΕΣ. Εμφάνιση όλων των αναρτήσεων
Εμφάνιση αναρτήσεων με ετικέτα ΕΚΛΟΓΕΣ. Εμφάνιση όλων των αναρτήσεων

Τετάρτη, 3 Νοεμβρίου 2010

ΕΚΛΟΓΕΣ ΠΥΣΔΕ 2010 ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΙΡΕΤΩΝ 3/11/2010




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΠΥΣΔΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2010 ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΙΡΕΤΩΝ



ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠ.ΠΑΙΔΕΙΑΣ Δ.Β.Μ. &ΘΡ.
 ΠΕΡΙΦ. Δ/ΝΣΗ Π. & Δ.
ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ  Κόρινθος,  7 Οκτωβρίου 2010
Δ/ΝΣΗ   Β/ΘΜΙΑΣ  ΕΚΠ/ΣΗΣ
Ν.  ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ  Αριθμ. Πρωτ.: 8032

ΤΜΗΜΑ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ  Α Π Ο Φ Α Σ Η
                                                                                                                                                                            
Πληροφορίες: Ανδρέας Μάρκελλος  KOIN.: - Γραφείο κ. Νομάρχη
Ταχ. Δ/νση: Noταρά 123, 20100  ΚΟΡΙΝΘΟΣ            

 - κ. Περιφερειακό Δ/ντή Π. & Δ. Εκπ/σης
  Πελοποννήσου
Τηλέφωνο:             27410-77000        ή 77020  - Γραφείο Δ. Ε. Κιάτου
FAX: 27410-77021  - Γραφείο Επαγγ. Εκπ/σης Κορίνθου
e-mail: 
mail@dide.kor.sch.gr
 - Α΄& Β΄ ΕΛΜΕ
  - ΕΛΤΕΕ Κορινθίας
  - Σχολ. Μονάδες Δ.Ε. του Νομού μας
  - Γραφείο Φ. Α. Ν. Κορινθίας
  - ΕΚΦΕ Ν. Κορινθίας
  - ΚΕΣΥΠ και ΓΡΑΣΕΠ Κορινθίας


ΘΕΜΑ:
Ανακήρυξη υποψηφίων για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων στο ΠΥΣΔΕ

Νομαρχιακής Αυτοδιοίκησης Κορινθίας στις εκλογές της 3ηςΝοεμβρίου 2010


Ο Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Κορινθίας



Έχοντας υπόψη:

1)  Τις διατάξεις του άρθρου 21 του Π.Δ. 1/2003 «Σύνθεση, συγκρότηση και λειτουργία των υπηρεσιακών συμβουλίων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης και ειδικής αγωγής, αρμοδιότητες  αυτών, όροι, προϋποθέσεις και διαδικασία εκλογής των αιρετών τακτικών και      αναπληρωματικών μελών του συμβουλίου αυτών»(ΦΕΚ 1/3-1-03, τ.Α΄)            
2)  Το Φ.350/65/110276/Δ1/8-9-2010 σχετικό ενημερωτικό έγγραφο της Υφυπουργού Εθνικής   Παιδείας και Θρησκευμάτων,
3) Το Φ.350/77/116344/Δ1/20-9-2010 έγγραφο του ΥΠΕΠΘ με το οποίο δίνεται παράταση υποβολής αιτήσεων υποψηφιοτήτων ως αιρετών εκπροσώπων μέχρι και  24 Σεπτεμβρίου   2010,
       4)  Τις αιτήσεις υποψηφιότητας εκπαιδευτικών του Νομού μας που μας υποβλήθηκαν μέχρι  τη λήξη της ως άνω σχετικής προθεσμίας .

                                                    Α Π Ο Φ Α Σ Ι Ζ Ο Υ Μ Ε

     Ανακηρύσσουμε τους υποψήφιους για τις θέσεις αιρετών μελών στο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (ΠΥΣΔΕ) Ν. Κορινθίας για τις προσεχείς εκλογές της Τετάρτης 3ης Νοεμβρίου 2010 ως ακολούθως:
  

Α) ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (Α.Κ.Ε.)
      ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

         ΓΚΕΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Χρήστου
         ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αντωνίου
         ΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
         ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ του Γεωργίου
         ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα
         ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ  του Αντωνίου
         ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου
         ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Γιαννούλη
         ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
         ΜΠΑΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
         ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
         ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Κωνσταντίνου
         ΤΖΙΑΣ  ΠΑΥΛΟΣ του Θεοδώρου
         ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ του Δημητρίου
  

      Β) ΠΑΣΚ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ  ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή
 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
 ΔΑΝΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αθανασίου
         ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
           ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
           ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
           ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Παναγιώτη
           ΖΗΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Νικολάου
           ΘΕΛΕΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ του Χρήστου
           ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
           ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
           ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
           ΛΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου
           ΛΥΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
           ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
           ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου          
           ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ του Σπυρίδωνα
           ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευαγγέλου
           ΝΙΚΗΤΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Παναγιώτη
           ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
           ΝΤΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη
           ΠΑΠΑΔΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
           ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑ του Κωνσταντίνου
           ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
           ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή
           ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
           ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη
           ΠΙΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
           ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
           ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΟΦΟΚΛΗΣ του Αθανασίου
           ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  του Γεωργίου          
           ΣΤΡΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του Αριστείδη
           ΤΟΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Θεοδώρου
           ΤΣΑΛΙΚΟΥΣΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του Χαραλάμπους
           ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
           ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του Γεωργίου          
           ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου          
           ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Μιχαήλ


   Γ) ΔΑΚΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

           ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Αναστασίου
           ZΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
           ΘΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Μιχαήλ          
           ΜΠΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Παναγιώτη
           ΜΠΟΚΟΛΑ ΖΕΤΑ του Ανδρέα
           ΜΠΟΥΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αγγέλου
           ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
           ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ
           ΠΑΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
           ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
           ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
           ΣΟΥΓΛΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιακώβου
           ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
           ΤΣΑΠΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
           ΧΡΥΣΑΪΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

   Δ) Ε.Σ.Α.Κ.-Δ.Ε.Ε
   (ΕΝΙΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ-
    ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΙΤΙΚΩΝ)
             Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το  ΠΑΜΕ

           ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα
           ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Ηλία
           ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
                                                                                                 
            Οι προγραμματισμένες εκλογές θα γίνουν την Τετάρτη 3η Νοεμβρίου 2010.
          Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί από 9ης π.μ. έως 5ης μ.μ. ώρας της ως άνω ημερομηνίας σε εκλογικά τμήματα , για τα οποία θα σας ενημερώσουμε προσεχώς.
Η παρούσα ανακήρυξη  παρακαλούμε να ανακοινωθεί σε όλους τους εκπαιδευτικούς Σχολικών Μονάδων Δ.Ε. και Υπηρεσιών Εκπαίδευσης του Νομού μας.

                                                                
     Ο Δ/ντής Δευτ/θμιας Εκπ/σης  Κορινθίας



                                                                      Χριστόφας Κωμαϊτης



Τετάρτη, 13 Οκτώβριος 2010 10:26

Οι υποψήφιοι αιρετοί για ΠΥΣΔΕ Κορινθίας

ΡΕΠΟΡΤΑΖ:  
Ρεπορτάζ:esos.gr
 Ανακηρύχθηκαν με απόφαση του Διευθυντή Εκπαίδευσης Χριστόφα Κωμαϊτη οι υποψήφιοιγια τις θέσεις αιρετών μελών στο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (ΠΥΣΔΕ) Ν. Κορινθίας για τις προσεχείς εκλογές τηςΤετάρτης 3ης Νοεμβρίου 2010 ως ακολούθως:

  Α) ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (Α.Κ.Ε.) 
      ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

         ΓΚΕΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Χρήστου
         ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αντωνίου
         ΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
         ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ του Γεωργίου
         ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα
         ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ  του Αντωνίου
         ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου
         ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Γιαννούλη
         ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
         ΜΠΑΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
         ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
         ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Κωνσταντίνου
         ΤΖΙΑΣ  ΠΑΥΛΟΣ του Θεοδώρου
         ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ του Δημητρίου
  

      Β) ΠΑΣΚ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ  ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή
 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
 ΔΑΝΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αθανασίου
         ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
           ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
           ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
           ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Παναγιώτη
           ΖΗΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Νικολάου
           ΘΕΛΕΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ του Χρήστου
           ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
           ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
           ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
           ΛΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου
           ΛΥΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
           ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
           ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου          
           ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ του Σπυρίδωνα
           ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευαγγέλου
           ΝΙΚΗΤΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Παναγιώτη
           ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
           ΝΤΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη
           ΠΑΠΑΔΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
           ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑ του Κωνσταντίνου
           ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
           ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή
           ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
           ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη
           ΠΙΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
           ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
           ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΟΦΟΚΛΗΣ του Αθανασίου
           ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  του Γεωργίου          
           ΣΤΡΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του Αριστείδη
           ΤΟΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Θεοδώρου
           ΤΣΑΛΙΚΟΥΣΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του Χαραλάμπους
           ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
           ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του Γεωργίου          
           ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου          
           ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Μιχαήλ


   Γ) ΔΑΚΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

           ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Αναστασίου
           ZΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
           ΘΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Μιχαήλ          
           ΜΠΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Παναγιώτη
           ΜΠΟΚΟΛΑ ΖΕΤΑ του Ανδρέα
           ΜΠΟΥΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αγγέλου
           ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
           ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ
           ΠΑΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
           ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
           ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
           ΣΟΥΓΛΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιακώβου
           ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
           ΤΣΑΠΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
           ΧΡΥΣΑΪΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

   Δ) Ε.Σ.Α.Κ.-Δ.Ε.Ε
   (ΕΝΙΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ-
    ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΙΤΙΚΩΝ)
             Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το  ΠΑΜΕ

           ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα
           ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Ηλία
           ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
                                                                                                 
            Οι προγραμματισμένες εκλογές θα γίνουν την Τετάρτη 3η Νοεμβρίου 2010.
            Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί από 9ης π.μ. έως 5ης μ.μ. ώρας της ως άνω ημερομηνίας σε εκλογικά τμήματα , για τα οποία θα σας ενημερώσουμε προσεχώς.


Α) ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (Α.Κ.Ε.)
      ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ
4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (Α)
4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (Β)
ΚΙΑΤΟΥ
ΣΥΝΟΛΟ
         ΓΚΕΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Χρήστου
1
2
8
11
         ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αντωνίου
1
2
21
24
         ΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
14
10
1
25
         ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ του Γεωργίου
1
1
13
15
         ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα
5
5
42
52
         ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ  του Αντωνίου
40
34
147
221
         ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου
11
5
1
17
         ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Γιαννούλη
9
8
0
17
         ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
4
3
16
23
         ΜΠΑΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
2
1
32
35
         ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
9
11
1
21
         ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Κωνσταντίνου
0
19
19
         ΤΖΙΑΣ  ΠΑΥΛΟΣ του Θεοδώρου
1
2
37
40
         ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ του Δημητρίου
45
44
3
92
  
      Β) ΠΑΣΚ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ  ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (Α)
4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (Β)
ΚΙΑΤΟΥ
ΣΥΝΟΛΟ
 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή
0
0
12
12
 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
9
0
0
9
 ΔΑΝΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αθανασίου
11
6
2
19
         ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
11
5
1
17
           ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
0
3
0
3
           ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
61
66
40
167
           ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Παναγιώτη
4
6
0
10
           ΖΗΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Νικολάου
8
0
0
8
           ΘΕΛΕΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ του Χρήστου
6
10
5
21
           ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
2
16
0
18
           ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
11
4
1
16
           ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
0
0
4
4
           ΛΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου
68
56
8
132
           ΛΥΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
0
6
1
7
           ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
2
1
12
15
           ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου          
0
12
0
12
           ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ του Σπυρίδωνα
7
3
0
10
           ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευαγγέλου
1
1
8
10
           ΝΙΚΗΤΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Παναγιώτη
3
7
0
10
           ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
3
12
2
17
           ΝΤΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη
4
2
0
6
           ΠΑΠΑΔΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
2
1
2
5
           ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑ του Κωνσταντίνου
2
6
1
9
           ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
1
0
6
7
           ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή
8
5
0
13
           ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
0
1
3
4
           ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη
0
1
4
5
           ΠΙΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
9
1
0
10
           ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
8
5
0
13
           ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΟΦΟΚΛΗΣ του Αθανασίου
6
0
4
10
           ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  του Γεωργίου          
8
3
0
11
           ΣΤΡΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του Αριστείδη
14
13
0
27
           ΤΟΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Θεοδώρου
1
0
0
1
           ΤΣΑΛΙΚΟΥΣΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του Χαραλάμπους
4
0
0
4
           ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
3
2
0
5
           ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του Γεωργίου          
4
3
0
7
           ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου          
2
15
1
18
           ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Μιχαήλ
9
3
0
12
   Γ) ΔΑΚΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (Α)
4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (Β)
ΚΙΑΤΟΥ
ΣΥΝΟΛΟ
           ΔΑΛΗΒΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Αναστασίου
9
6
2
17
           ZΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
0
1
12
13
           ΘΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Μιχαήλ          
21
15
14
50
           ΜΠΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Παναγιώτη
2
12
0
14
           ΜΠΟΚΟΛΑ ΖΕΤΑ του Ανδρέα
0
1
17
18
           ΜΠΟΥΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αγγέλου
1
22
23
           ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
24
21
3
48
           ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ
7
7
2
16
           ΠΑΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
2
5
0
7
           ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
7
12
1
20
           ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9
4
0
13
           ΣΟΥΓΛΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιακώβου
3
5
2
10
           ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
4
7
0
11
           ΤΣΑΠΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
6
0
6
           ΧΡΥΣΑΪΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
8
2
0
10
   Δ) Ε.Σ.Α.Κ.-Δ.Ε.Ε
   (ΕΝΙΑΙΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ-
    ΔΗΜΟΣΙΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕYΤΙΚΩΝ)
             Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το  ΠΑΜΕ
4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (Α)
4ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (Β)
ΚΙΑΤΟΥ
ΣΥΝΟΛΟ
           ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα
0
1
0
1
           ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Ηλία
4
8
1
13
           ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
6
5
1
12





Ένωση Λειτουργών Τεχνικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης Τηλ.Επικοινωνίας:6945059220  elteekor@yahoo.gr
Η ΕΛΤΕΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

Ε.Λ.Τ.Ε.Ε. Ν.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Ένωση Λειτουργών Τεχνικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης Νομού Κορινθίας

ΕΛΤΕΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ